Plan klas 7A, 7B, 8

7 A SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne
7 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
biologia
7 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
Fakultet matematyka
7 A SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
matematyka
7 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
matematyka
7 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
08:55 - 09:40 historia
7 A SP - Owsianna H. (klasa nr 27)
plastyka
7 A SP - Szczepaniak A. (klasa nr 27)
biologia
7 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
j.polski
7 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
język angielski
7 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
09:50 - 10:35 język niemiecki
7 A SP - Królikowska M. (klasa nr 27)
język angielski
7 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
historia
7 A SP - Owsianna H. (klasa nr 27)
geografia
7 A SP - Konieczny Ł. (klasa nr 27)
fizyka
7 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
10:55 - 11:40 język niemiecki
7 A SP - Królikowska M. (klasa nr 27)
fizyka
7 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
muzyka
7 A SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))
język angielski
7 A SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 27)
j.polski
7 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
11:50 - 12:35 chemia
7 A SP - Grygiel I. (salka korekcyjna)
matematyka
7 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
matematyka
7 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
chemia
7 A SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
wychowanie fizyczne
7 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 j.polski
7 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
7 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
j.polski
7 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
wychowanie fizyczne
7 A SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 A SP dz. - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
7 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)
13:40 - 14:25 zaj.z.wych
7 A SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 27)
geografia
7 A SP - Konieczny Ł. (klasa nr 27)
j.polski
7 A SP - Matłoka-Nita A. (klasa nr 27)
informatyka
7 A SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
religia
7 A SP - Banaszak J. (klasa nr 27)

7 B SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne
7 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
język angielski
7 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
Fakultet matematyka
7 B SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
j.polski
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
biologia
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
08:55 - 09:40 informatyka
7 B SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
biologia
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
historia
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
chemia
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
matematyka
7 B SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
09:50 - 10:35 geografia
7 B SP - Konieczny Ł. (klasa nr 21)
plastyka
7 B SP - Szczepaniak A. (klasa nr 21)
matematyka
7 B SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
fizyka
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
język angielski
7 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
10:55 - 11:40 matematyka
7 B SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
zaj.z.wych
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
j.polski
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
historia
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
j.polski
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
11:50 - 12:35 język niemiecki
7 B SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
j.polski
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
język angielski
7 B SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 21)
matematyka
7 B SP - Paprocka J. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
7 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
12:45 - 13:30 język niemiecki
7 B SP - Królikowska M. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
7 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
religia
7 B SP - Banaszak J. (klasa nr 21)
wychowanie fizyczne
7 B SP ch. - Konieczny Ł. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
7 B SP dz - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
fizyka
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
13:40 - 14:25 j.polski
7 B SP - Owsianna H. (klasa nr 21)
chemia
7 B SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
religia
7 B SP - Banaszak J. (klasa nr 21)
geografia
7 B SP - Konieczny Ł. (klasa nr 21)
muzyka
7 B SP - Grochowczak A. (Pracownia muzyczna (9))

8 SP - plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:00 - 08:45 język niemiecki
8 SP - Królikowska M. (klasa nr 8)
j.polski
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
j.polski
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (hala sportowa W-ce)
08:55 - 09:40 język niemiecki
8 SP - Królikowska M. (klasa nr 8)
historia
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
Fakultet matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (hala sportowa W-ce)
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
wychowanie fizyczne
8 SP - Wandolski D. (salaWDK / boisko)
geografia
8 SP - Konieczny Ł. (klasa nr 8)
historia
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
wiedza o społeczeństwie
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
10:55 - 11:40 wiedza o społeczeństwie
8 SP - Owsianna H. (klasa nr 8)
zaj.z.wych
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
chemia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
fizyka
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
11:50 - 12:35 j.polski
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
język angielski
8 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
j.polski
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 SP - Drobnik M. (klasa nr 8)
fizyka
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
12:45 - 13:30 matematyka
8 SP - Kowalczyk-Praiss K. (klasa nr 8)
religia
8 SP - Banaszak J. (klasa nr 8)
język angielski
8 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
język angielski
8 SP - Stachowiak Ł. (klasa nr 8)
j.polski
8 SP - Grochowczak A. (klasa nr 8)
13:40 - 14:25 biologia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
religia
8 SP - Banaszak J. (klasa nr 8)
informatyka
8 SP - Piasecki D. (Pracownia informatyczna (10))
chemia
8 SP - Grygiel I. (Pracownia fiz/chem (7))
© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 459 gości oraz 0 użytkowników.